Palju õnne Vjatšeslav Smirnov!

Täna on meie kogenud treeneri Vjatšeslav Smirnovi sünnipäev. Kogu treenerite ja mängijate kollektiiv õnnitleb teda sünnipäeva puhul ja soovib talle pikka eluiga ja rohkelt õnne!

Õnnitleme tütre sünni puhul!

Kogu klubi poolt õnnitleme meie treeneri ja ühtlasi ka spordidirektori rolli täitva Vladimir Voskoboinikovi peret tütre sünni puhul. Soovime perele kasvada terveks ja tugevaks!

Kinnitus spordiametile!

Lugupeetud lapsevanemad! Palume kõigil kinnitada oma lapse (sünniaastaga 2000-2012) osalemine spordi treeningrühmas. Kuidas seda teha? Sisenege leheküljele taotlen.tallinn.ee. Sisenege läbi ID-kaardi või Mobiil-ID. Vasakust küljest valige “UUS KINNITUS” (Spordiklubi toetus). Uuel avanenud lehel tuleb teha valik “Kinnita”, mille vastas on kirjas: “(2020) JALGPALL (JALGPALLIKOOL INFONET)”, mis kinnitab, et teie laps treenib 2020.

Palju õnne, Andrei!

Täna, 5. oktoobril, on meie klubi presidendi, Andrei Leškini sünnipäev. Kogu kollektiiv ja kõik mängijad õnnitlevad teda selle tähtpäeva puhul ja soovivad talle lisaks tervisele ka edu kõiges, mida ta ette võtab!

Pronks Kalev Cup turniirilt

Pühapäeval, 29. septembril, toimus Kalevi staadionil turniir Kalev Cup, kus osalesid lapsed sünniaastaga 2011. Meie grupis oli veel 3 võistkonda: Kalev Must, Maardu Linnameeskond ja JK Tabasalu. Esimeses mängus võistkonnaga Kalev Must õnnestus meil lüüa kaks vastuseta väravat. Teises mängus Maardu Linnameeskonnaga pidime leppima kaotusega 0:3. Kolmandas mängus JK Tabasalu vastu ei olnud õnn taaskord

3:0 võit Nõmme Kalju üle

Pühapäeval, 29. septembril võõrustas meie FCI Tallinn II 2008 S.B. võistkond vastasvõistkonda Nõmme Kalju-3 ning võitis seisuga 3:0! Esimesel poolajal sai jala valgeks Timur Sammohin, kes 19. minutil lõi täpse löögi väravasse. 3 minutit hiljem kahekordistas seisu Andrei Maslennikov. Teisel poolajal lõi mängu kolmanda värava Fjodr Gorbunov. Õnnitleme kõiki võidu puhul – tublid!