Sel laupäeval leiab aset meie viimane võõrsilmäng. Pärnus mängime rannastaadionil Premium liigast välja langenud Pärnu Vapruse vastu. Põhjuseid, mis uputasid Pärnu Esiliigasse, hakkab välja selgitama Vapruse uus loots, kes asendab peale viimast vooru tagasi astuvat Marko Lelovit. Uueks peatreeneriks on endine Levadia abitreener, naiste A-koondise peatreener, Pärnus sündinud Indrek Zelinski. Meil on aga vaja väärikalt
Kriitilise tähendusega võidu said meie noored olles 1:2 üle Kagu-Eestit esindavast FC Elvast, kes mitu vooru tagasi minetas lootused Esiliigasse püsimajäämisele. 36. minutil viis meid ette Nikita Grankini täpne tabamus, ent 20 minutit hiljem viigistas skoori Elva parim väravakütt Jürgen Kuressoo. 75. minutil jäime arvulisse vähemusse – teise kollase sai Deniss Maksimenko ning pidi väljakult
Mäng 6. koha eest võitleva Sillamäe Kalevi vastu kulges meie meeskonna jaoks edutult. Pärast rasket hommikutundidel sadanud vihma, ei andnud Sillamäe staadioni murukate meie poistele ühtegi võimalust näidata oma teravat mängu ning kohtumise saatuslikuks hetkeks kujunes 83. minut, mil venelasest poolkaitsja Semen Fedotov lõi matši ainsa värava. Mängust ei saanud osa võtta mitmed võtmemängijad nii

Kinnitus spordiametile!

Lugupeetud lapsevanemad! Palume kõigil kinnitada oma lapse (sünniaastaga 1998-2010) osalemine spordi treeningrühmas. Kuidas seda teha? Sisenege leheküljele taotlen.tallinn.ee. Sisenege läbi ID-kaardi või Mobiil-ID. Vasakust küljest valige “UUS KINNITUS” (Spordiklubi toetus). Uuel avanenud lehel tuleb teha valik “Kinnita”, mille vastas on kirjas: “(2018) JALGPALL (JALGPALLIKOOL INFONET)”, mis kinnitab, et teie laps treenib 2018. aastal meie jalgpallikoolis.
Eelviimast võõrsilmängu peab FCI Tallinn Kirde-Eesti sadamalinnas, kus läheme vastamisi Sillamäe Kaleviga. Meeskonnaga, kes sel aastal on korduvalt Eesti vutisõpru üllatanud ja kui välja arvata Aleksandr Volkovi imelist hooaega ning Irfan Ametovi debüüti Kalevi peatreeneri rollis, siis reeglina olid üllatused negatiivsed. Kuigi meeskonnal hooaja eel põhituumik säilis, siis esimene ring kulges Kalevi jaoks jahmatavalt halvasti.

Palju õnne Vjatšeslav Smirnov!

Täna on meie kogenud treeneri Vjatšeslav Smirnovi sünnipäev. Kogu treenerite ja mängijate kollektiiv õnnitleb teda sünnipäeva puhul ja soovib talle pikka eluiga ja rohkelt õnne!